Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2007, 21:21   #184
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
No ale się towarzycho rozgadało
(nie zauważony do tej pory Skorpion, wyszedł z kąta spowitego cieniem)[jakim cieniem nie dodam, bo jakoś mi nie brzmi, lub nie gra albo nie śpiewa...jakoś tak mnie Obce uczyło ]

Witaj Kseciuchu. Zadziwiasz mnie, tak szybko się dogadałeś. Ale jedna uwaga. To co Ci mówiłem na temat mojej postaci i jej 'pomysłach na życie' najzwyczajniej w świecie i dla swego dobra zapomnij. Bo gdy przybędę na Święta to wtedy obaczysz, moronie jak szybko Twoje postacie wymierają.
(wykonując krok do tyłu Skorpion znalazł się w cieniu, z którego niedawno wyszedł, kontury jego postaci szybko zanikały, a po chwili nie było go widać ani słychać)


Tammo, no to lipa z tymi prezętami. Ja myślałem, że można się z tego wykręcić. Czyli byle Żurawina mi wciśnie drogi prezęt i już muszę dawać mu coś w zamian? Ale kanał. Czyli jakiś daymio naz zaprasza, a zaproszenie przekazują jego żołdacy, którzy nas tam doprowadzają i wreczy nam taki podarek i co wtedy.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline