Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2007, 22:31   #185
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
LOL. Notka w pamięci: Akito ma dostać DUŻY łuk... czyli Kaiu mają zrobić ręczną balistę... ;-P

OK. Po kolei:

1) Abishai: dobra odpowiedź. Ładnie ujęta niewielka spiskowa teoria dziejów jako żądza przygody. No i prawie idealne ujęcie odpowiedzi na prezenty. Zapomniałeś tylko, że daje się coś w zamian, chyba, że ofiarodawca Cię z tego zwalnia.

2) Manji: niekoniecznie musisz przyjąć. Ale sytuacje, gdzie możesz się wykręcić są rzadkie, naprawdę rzadkie. Jeśli w Rokuganie ktoś chce Cię wmanewrować, to podarek jest świetnym na to pomysłem.

3) Opis Akito. Przychylam się do zdania Obce w materii.

4) Szóstka bushi... LOL. Cóż... nie będę rozwiewać Waszych wątpliwości w materii. Za dużą mam z nich frajdę.

5) Manji - dobrze wybrałeś klan. Ale postać Akito zna nieco Manjiego. Jego uwagi były całkowicie w porządku. Relax.

6) Znikam na weekend. Życzcie mi dobrej drogi, podróży itp.

7) KJ:

#65
Skorpiono - Skorpiona
Szarego Wilka - Starego Wilka (choć tu Fukurou mógł po prostu się przesłyszeć)
Szary żuraw - Szary Żuraw

#63
Kaiu-san , - Kaiu-san,
chmmm - hmmm
aby tak wyglądał - aby tak to wyglądało
czynność zbyt odrywającą - czynności zbyt odrywającej
maski z drugiej strony - maski, z drugiej strony
shugenga - shugenja

Proszę o wprowadzenie poprawek.

8) Kset gratuluję pierwszego posta. Proszę o następne takie! Dodawaj też proszę do postów takie wstawki pogrubieniem i podkreślone, które mówią o miejscu i czasie akcji, najlepiej kopiując je z posta, na który odpowiadasz.

9) Piszę Wam odpowiedź właśnie.

DODANE: Stoi. Czekam na opinie i wrażenia i uwagi i pytania i... inne. ;-P
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 12-10-2007 o 22:49.
Tammo jest offline