Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2007, 16:30   #20
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Reving co do tych rozwinięć to jak wam wygodniej.
Proszę aby ci którzy przesłali mi już swoje karty dodali sobie te rozwinięcia i zmodyfikowali historię jeśli to konieczne.
Stalker masz rację ale wasze postacie trochę już żyją na tym świecie. Niektórzy już od jakiegoś czasu poszukują przygód więc powinna być jakaś o tym wzmianka. Jak np. masz profesje banity i rozwinąłeś ją do rozbójnika to historia nie może się kończyć na tym jak to cię wygnano i ruszyłeś szukać przygód
Oktawius odezwij się pierwszy jeśli masz jakieś pytanie Przeciez podałam swoje gg.

Obecnie mam KP
-Cedryka
-Andregora
-Revinga
-Stalkera
-Lorna
-Arillio

Pozdrawiam wszystkich

EDIT
W związku z dużą ilością pytań na temat przepowiedni ci którzy nie wiedzą co to ani gdzie to losowac niech się nie martwią tylko skupią na postaci W razie czego pomoge wylosowac ale dopiero gdy już dostanę KP.
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.

Ostatnio edytowane przez Yoda : 14-10-2007 o 17:33.
Yoda jest offline