Wątek: Zwykły dzień
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2007, 20:47   #88
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Wybaczcie moją bezużyteczność, ale ja niebardzo znam sie na miejscowych. Z tego co słyszałem strażniczka Julia od zawsze była taka, że chętnie jak to sie mówi... sie puszczała. Może o to wam chodzi. Wczoraj nic w niej nie zwiastowało chęci puszczania się z medykiem w celi, więc może nie jest tak źle. W takim razie, życzę owocnego i sprawiedliwego śledztwa, jak swój swemu. Do zobaczenia...- Natan powiedział to wszystko już na stojąco, po czym wyszedł z pomieszczenia i skierował kroki na dół.
Joachimie, wzywają teraz ciebie...- wypalił z miejsca wchodząc do izby na dole. Nie wiem o co im dokładnie chodzi, ale podejrzewają Julię o paktowanie z demonami. Może i daje na wszystkie strony, ale od razu demony? Daj z siebie wszystko Joachimie...- powiedział ostrożnie Natan nie zapominając o obecności podejrzliwie przysłuchujących się strażników...
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline