Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2007, 13:45   #1
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
[Deklaracje] Gasnące Słońca (behemot) - Informacje i Deklaracje

Dobra kolejny temacik, tym razem Informacje i Deklaracje. Czasem jest tak, że przed napisaniem posta potrzebujemy jakiejś informacji, albo chcemy wykonać prostą czynność. Wówczas lepiej uzyskać szybciej odpowiedź niefabularną, niż czekać na kolejna "turę" Ewentualnie mozna posyłać PW, ale obecny limit 50 wiadomosci sprawia, że bardzo szybko zapełni mi się pamięć i wiadomosci zostana skasowane. Zatem masz pytanie fabularne, zadaj je tutaj i tutaj odpisze. Ważne: pytamy tylko o elementy fabularne zwiazane z postacią, a nei ogólnie związane z grą.
Jeśli chcemy coś zrobić to nie pytamy "co by było gdyby..." wówczas odpowiedź zawsze będzie "nie wiesz" albo "teoretycznie jest to możliwe" to musi być jasna deklaracja robie to i to. Deklaracje musza być tresciwe, nie muszą być fabularne. Podobnie odpowiedzi będa suche. Uff mam nadzieje, że jasno wyjaśniłem o co chodzi.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra
behemot jest offline