Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2007, 21:23   #9
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Patrzyl jak Johnson rzuca się w krzaki i zaklął cicho. Nie mając czasu do namysłu James poszedł w ślad za nim. Jego towarzysz rzucił coś.. chyba nóż w zarośla i to "coś" wyraźnie odwróciło od nich uwagę niechcianych oczu. Nie wierzę najstarszy numer świata wypalił, stary Adolf powinien pokazac swoim chłopcom kilka naszych filmów z Hollywood, uśmiechnął się lekko na tą myśl. Czołgali się dyskretnie omijając wzrok niemieckich żołnierzy. Patrząc na ich nerwowe ruchy pomyślał, że najwyraźniej oni także pogubili się w całej sytuacji. Złapał Johnsona za ramię zwracając jego uwagę

- I co dalej kowboju? Musimy stąd wiać i spotkać się z innym.. ale chyba narazie nie mamy wyjścia... To otwarty teren i będą mieli nas na widoku. Osłaniaj mnie,a ja zajde ich od tyłu. Postaraj sie narobić wystarczającego hałasu żeby nasrali w gacie.. I broń.. muszę znaleźć jakąś broń do cholery..

Poczekał na reakcje Johnsona. Poczym odturlał się szybko starając się nie narobić za dużego hałasu. Czołgał się powoli obkrążając Niemców poza zasięgiem ich wzroku. Znalazł się blisko nieprzyjacielksich żołnierzy, którzy w dalszym stopniu rozglądali się nerwowo pokrzykując coś do siebie. Pełne napięcia chwile w oczekiwaniu na pierwsze wystrzały, które miały być sygnałem wydawały się ciągnąć w nieskonczoność. Naszczęście adrenalina krążyła mu jeszcze w żyłach. Wiedział, że potem będzie czas na zmęczenie. No.. jeden garand i jeden nóż przeciw piątce.. szanse jak na to, że moneta zamiast orła czy reszki zatrzyma się na brzegu. Wyjął powoli nóż z dolnej kieszeni spodni i czekał głośno wydychając powietrze.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline