Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2007, 21:58   #117
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- „A więc panie Carver …to czy powiem to panu czy komuś innemu to zależy tylko od moich dobrych chęci, ale widzę, że nie wyglądacie mi na rzezimieszków więc opowiem co nieco. Ponad miesiąc temu opuściłem Posterunek w wozie opancerzonym wraz z moimi kompanami z oddziału. Niestety nasza wycieczka nie poszła po naszej myśli. Wpadła na nas grupa motocyklistów z gangu bodajże Dark Vision, ale nie jestem pewien na 100%. Było ich naprawdę cała chmara. Udało się nam odeprzeć atak, ale pojazd nie nadawał się już do niczego. Przeżyłem ja oraz mój kumpel, który z powodu ciężkich ran zmarł następnego dnia. Pochowałem swoich towarzyszy i ruszyłem w kierunku zachodnim, aż dotarłem tutaj. Chciałem wylizać rany, odpocząć i ruszyć w dalszą drogę. Niestety napatoczyliście się wy. Myślałem, że zamiast was napotkam gangersów, którzy zabili moich towarzyszy. Wyskoczyłem .. po czym nastąpiła seria zdarzeń, które doprowadziły do tego nieporozumienia.”
Ragnaak rozejrzał się dookoła jakby czegoś szukając, wzrok zatrzymał na rannych dodając
- „Może byście mnie rozwiązali i pozwolili dołączyć do waszej kompanii. Na pewno przydam się wam”.
Po czym lekko się uśmiechnął … ale w oczach nie było widać nic. Żadnych emocji , żadnego lęku.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!

Ostatnio edytowane przez Ragnaak : 16-10-2007 o 13:11.
Ragnaak jest offline