Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2007, 22:03   #283
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
-Ha! Zygfrydzie... bądźmy poważni... po pierwsze gdyby nie pomoc medyczna zginęlibyśmy oboje, ja z wykrwawienia, ty z trucizny... Lecz popatrz na to z drugiej strony: jak następnym razem będziemy walczyć to walka będzie jeszcze ciekawsza. Wróćmy do kwestii złota, możemy się rozstać owszem lecz pamiętaj, honorem się nie najesz, więc nalegam byś wziął swą część... cholera jasna! Ttttsssss! Wiesz nieźle żeś mi przygrzmocił... Bardzo dobra zupka... A i właśnie jak możesz porównywać złoto i zabawki!? To jest wręcz śmieszne! Dzięki złocie żyjesz, dzięki niemu masz co jeść i co pić! Pewnie jeszcze do tego nie dorosłeś... Tak o mało by zapomniał... jak możesz się do mnie odnosić w stylu "prawiąc komentarze na temat mojego wieku obrażasz mnie czy tez raczej siebie" to nie dorzeczne! To że nie doceniłem cię w walce to jedno a mówiąc o swoich i twoich błędach tylko daję rady sobie, tu zgromadzonym i tobie mości rycerzu od siedmiu boleści! I nie próbuj przekręcać mych słów i tak o mnie rzecząc jak sam to powiedziałeś największy "szuja ze slamsów"... Miej się na baczności... - i zamilkł...
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline