Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2007, 22:48   #284
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
Uslyszawszy wypowiedz Dark'Reva Zygfryd usmiechnal sie lekko.
Ja jakos zyje i mam sie calkiem dobrze bez zlota. Uczciwi ludzie zawsze sa gotowi podzielic sie jadlem z rycerzem, a jesli akurat brakuje uczciwych w okolicy mozna polowac. W przeciwienstwie do wiekszosci tak zwanych poczukiwaczy przygod nie potrzebuje hektolitrow piwa i dziwek. Wierz mi duza czesc mojego zycia spedzilem w luksusie i nie ma w tym nic interesujacego, moze poza tym iz posiadanie fortuny pozwala dawac ja innym.Pozatym prosze cie nie groz mi bo ten ozywiacz trupow bedzie mial jeszcze wiecej roboty z zbieraniem nas do kupy.
Jak widac sa osobniki do ktorych nie dociera moja filozofia. To zrozumiale, wszak od stuleci zyjemy w swiecie w ktorym moralnosc i honor sa warte z roku na rok coraz mniej. Ahh, Bogowie trudne zadanie mi wyznaczyliscie ale niechaj zgine jesli mialbym go kiedys zaprzestac.- pomyslal rycerz
 
Marcellus jest offline