Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2007, 17:17   #87
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
No dobra, skoro sesja się skończyła to wypadałoby skomentować.
Jak dla mnie całość była średnia. Miałem wrażenie, że większość wątków nie było skończonych, nie do końca wiedziałem, który z nich był tym głównym. Miejscami wydawało mi się, że MG losuje niektóre zdarzenia.
Od czasu rekrutacji dodatkowej jakość postów znacznie się popsuła. Masa wszelkiego rodzaju błędów, posty jak dla mnie za krótkie i wydawało mi się, że nieprzemyślane.
Ogólnie sesja według mnie do pogrania, ot tak dla rozerwania się. Nie było to, jak napisał Marcellus, żadne przeżycie literackie. Na przyszłość polecałbym sprawdzać pisownię i czytać całość przed wysłaniem.
Co do następnej sesji to nie wiem czy zagram. Jeżeli scenariusz mi się spodoba to bardzo możliwe.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline