Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2007, 18:29   #207
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cóż..oba stwierdzenia są prawie dosłownymi cytatami tekstu Tammo.
A tekst brzmi..
Cytat:
Były natomiast sznury, choć... uwiązane do wbitych w ziemię pali, wystających na jakiś metr z ziemi, nie zaś słupów, podtrzymujących dach. Sznurki zaś tak naprawdę były jednym sznurem, odpowiednio obwiązanym.
Więc chyba to są jednak pale wystające metr nad ring. Co do ringu masz, rację, pal by się przechylił, gdyby Hida naparł na na Hirumę całym ciałem. Ale mnie się wydaje, sądząc po pw..że Hida skupił cios na uderzeniu łokciem w okolicy pasa, powodując poważne obrażenie i prawdopodobnie zgrutchotanie kręgosłupa powyżej miednicy; cytat z pw
Cytat:
który niemal go złamie w pół, z takim impetem wgniecie go w słup ringu.
.
W takim przypadku cały impet pójdzie w ciało Hirumy nie zaś w słup...
Swoją droga to chamska i niehonorowa zagrywka, ale są tylko moje przypuszczenia co do przebiegu ataku...poza tym, nikt z widowni tego nie zauważył, ne?
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 16-10-2007 o 18:44.
abishai jest offline