Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2007, 19:38   #11
bushido
 
Reputacja: 1 bushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skałbushido jest jak klejnot wśród skał
Rekrutacja dobiegła końca. Można ją spokojnie przenieść do archiwum.

Przyjęte osoby to: 3killas, Andregor, Poise, .

3killas dziękuję bardzo za kartę, była bardzo dobra, zawierała kilka rzeczy, które mogę użyć w przyszłej grze.
Szkoda, że reszta zrobiła karty przeciętne, bez pomysłu, niczym mnie nie zaskoczyły. Pomijając już formę, która nie była najlepsza. Jeśli chcecie możecie je poprawić i przysłać mi kilka pomysłów. Co do Poise, mógłbyś uporządkować informacje o postaci i mi wysłać je jeszcze raz (bez historii juz). Wszystko masz tak napisane, że informacji o tym co lubi a co nie muszę szukać po całym tekście.

Szkoda, że sesja zaczyna się w taki sposób, ale mam nadzieje, że będzie ona na dość wysokim poziomie i każdy będzie się dobrze bawił. Dzisiaj postaram się zamieścić pierwszego posta.

Do graczy mam jedną prośbę: proszę o wyrozumiałość jako, że to moja pierwsza sesja jako mg.

I najważniejsze ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt przez gg.
 
bushido jest offline