Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2007, 20:59   #121
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
-„Tak jak już mówiłem jestem z Posterunku a dokładnie z sektora 45 linii frontu wschodniego. To prawda wykonywaliśmy pewną misję, ale sam rozumiesz nie mogę o niej mówić … DEZERTEREM ?! (te słowa głęboko uraziły Ragnaak’a) Nigdy nim nie byłem i nie będę. A owe oszołomy posiadały broń przeciwpancerną zamontowaną na 2 pickupach oraz poobrzucali nas granatami i koktajlami. Nie znam się na strukturach gangów oraz skąd to mieli. NIE WIEM !! ZGINĘLI moi koledzy z oddziału, moi przyjaciele a ty śmiesz wątpić, że mówię prawdę?! (dawno już się tak nie zbulwersował) … do tego domku dotarłem jakieś dwa lub trzy dni temu i nikogo nie zastałem, a z wami chce podróżować ponieważ jak będzie ku temu sposobność będę chciał kontynuować swoją misję. O ile będzie to możliwe. A pomoc wyszkolonego żołnierza chyba się wam przyda?”
Spojrzał głęboko w oczy przesłuchującego
-„Czy taka odpowiedź ciebie zadowala?”
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!

Ostatnio edytowane przez Ragnaak : 17-10-2007 o 21:07.
Ragnaak jest offline