Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2007, 18:03   #488
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Blacker, Avillo, Panda, Mijikai, witam w kolejnej wspólnej sesji
Otóż, odpowiadam na pytanie Mijikaia, a więc:

W Tevonrela Okendarnina wcielam się ja. Tev jest czystej krwi Rakszasą, a skoro nim jest, to oczywiście jednoznacznie jest nieumarłym, lecz innego rodzaju. Reszty dowiecie się w swoim czasie

Almena, nie ma za co, bo rzeczywiście było to mimowolne i nieświadome, ale gdybym wiedział jak, to świadomie bym pomógł
Oczywiście charakter najbardziej wpływa na zachowanie mojej postaci, a światło żółte to inna para kaloszy
Wielu szczegółów nie umieściłem w charakterze, ponieważ w każdej sesji prawdziwe zachowanie postaci ukazuje się SAMO (i tu wcale nie żartuję, ani nie przesadzam) w pierwszych postach
Tutaj ukazało się właśnie takie zachowanie i mam nadzieję, że będzie odpowiadało każdemu, a przynajmniej będzie działało to na zasadzie "ujdzie w tłoku"
Swoją drogą Tevonrel nie wierzy w żadnego boga bądź bogów
 
Alaron Elessedil jest offline