Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2007, 20:32   #490
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Zależy w jakich kwestiach, ale w tej na pewno nie
Dlaczego tak twierdzę? Otóż już wyjaśniam. W KP tworzę ogólny zarys charakteru, do którego mam zamiar się odnieść i na którym działam. nie chcę, żeby ten punkt był jakoś specjalnie rozległy, ponieważ bardzo ciężko byłoby prowadzić postać z charakterem, który nie pasuje do moich zamysłów.
Dlaczego powiedziałem, że charakter wychodzi sam?
Tworząc Veinsteela Mordinana nie miałem zamiaru uczynić go kimś, kto myśli o wszystkim i wybiega tym umysłem na kilka kroków w przód. To wyciągnęło się samo jak zacząłem proponować różne rozwiązania misji i ich uzasadnienia.
Tworząc Tevonrela Okendarnina nie miałem zamiaru uczynić go aż tak nerwowym i porywczym. To wyciągnęło się samo przy pierwszym poście Almeny i małego odegrania fragmentu sesji.
Podświadomie dopasowuję charakter do postaci, pisząc pierwszego posta i taki właśnie wydaje się najlepszy. Dlatego właśnie charakter postaci wychodzi w pierwszym poście, sam.
Chyba jednak jestem szalony
 
Alaron Elessedil jest offline