Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2007, 23:01   #213
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Już poprawiam, sorki za błędy są to szczegóły które po kilku wbiciach do głowy w końcu przyjmą się u niesfornych graczy No właśnie apropo kowala - miałem się w sumie zapytać i chyba to nawet zrobiłem przez emaila, uważam, że czasem warto nieco zaryzykować i najwyżej poprawić drobiazg niż z jego powodu przesuwać czas wrzucenia postu, czasem blokuje to pozostałych a to już są dłuższe opuźnienia. Jak rozumiem kowal jest z Hida i tak też zamienię, bo jeśli wiedziałbym o tym, to z pewnością tak bym się odezwał, aby nie okazać mu braku szacunku.

Ps. Obce proszę wypunktuj mi błędy mając czas i chęć Z przyjemnością je poprawie nie zajmując tym samym czasu MG, oczywiście jeśli masz czas i chęć. Moje gg 4119451

Ps2. Wiadomość dla Tammo. Trzeba wejść na www.google.pl i wpisać web gadu.

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 18-10-2007 o 23:53.
Eliasz jest offline