Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2007, 23:13   #8
Syl Daar
 
Reputacja: 1 Syl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodzeSyl Daar jest na bardzo dobrej drodze
-To takie pytania was nęcą? Dobrze ,odpowiem na wszystkie. Zatem pozwoliłem ich zabić bo akurat mnie nie było w karczmie, a ci ludzie szukają mnie od dawna. Wam składam ofertę, bo wiem o was wszystko, jestem kimś więcej niż człowiekiem. Pamiętasz Darvinie, kiedy uratowałeś małego chłopca przed imperialistami? To byłem ja w zmienionej formie, dlatego postanowiłem cię śledzić i studiować całe życie. Ofetą jest propozycja poprzestawiania szyków imperium. dostaniecie 300 sztuk złota na osobę, to wystarczy żeby kupić magiczną zbroję, lub 1 wieś. Przebieg umowy wygląda następująco: kupuje wam odpowiednie uzbrojenie, potem maszerujemy do rebeliantów bierzemy wojów i robimy tajną misję. W pobliżu redoran jest więzienie, gdzie jest tajne centrum naukowe. Bierzemy wszystkie plany z niego, po drodze można uwolnić więźniów i idziemy do rebeliantów przekazujemy dokumenty i więźniów. To cała misja. Przystajecie na umowę? wystarczy twoja zgoda Darvinie, a reszta pójdzie z nami. Zaoferowałem umowę ze względu na ciebie.
 
Syl Daar jest offline