Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 16:14   #492
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
łach spóźnienie;( no ale dzięki temu posty Waldorffa i Thomasa doszły

Może wyjdę na idiotę ale o co chodzi z tym Żółtym?? ;> >>>> Panda, dobre pytanie, dowiesz się niby niedługo ale tak naprawdę powiem już teraz żeby od samego początku nie było schizXD Otóż Verion i Słonko sprwili, aby portal wypluł was nie w centrum Bieli, ale na jej obrzeżach powiedzmy, gdzie najbliższa wam jest gwiazda emitujaca światło Żółte, bardziej wam znane i mniej zabójcze. powoli dojdziecie do tego co i jak ogólnie Żółte światło to światło szaleństwa, nadpobudliwości, antylogiki

Sprawa wyglÄ…da tak^^’
Thomas, Astaroth, kody wyjaśnię niebawem;>

Genghi; wszystko w swoim czasie, bo póki co widzę działasz;>
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline