Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 16:28   #186
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Hej Mistrzyni!

W Twoim poście przedostatnim czytam:
Cytat:
Hadrian wziął jedno z naczyń i napełnił wodą ze źródła. Była chłodna i jakby miękka, chwilowe zanurzenie w niej dłoni zdejmowało z minstrela wszystkie złe wrażenia, zmęczenie i złość.
Mieli kolejny składnik, byli o krok bliżej do wyzwolenia Ciat.
Myśląc, że lepiej mieć mniej niż więcej i pamiętając, że jedyna flaszka co odmładza, to ta wiedźmy, kombinuję coby wzbogacić się o 'magiczny atak' i piszę:

Cytat:
Tknięty nagłą myślą, minstrel dobył z szat buteleczkę, niewielką, srebrną. Błyskawicznie nabrał do środka wody z tak długo poszukiwanego źródła, pozostawiając butelkę na podorędziu. Uśmiechnął się w myślach do samego siebie, wiedząc, jaką niespodziankę może komuś dzięki tej flaszeczce sprawić.
A tu w ostatnim Twoim poście (#134) czytam:

Cytat:
Wodą ze źródła Sill napełnili cudowną buteleczkę otrzymaną już dawno od wiedźmy, która teraz stanowiła tylną straż ekspedycji. Nie skorzystali z naczyń przygotowanych w jaskini na śmiałków potrzebujących wody - byli pewni, że ilość zamknięta w cudownej buteleczce wystarczy i mimo czekających ich przygód nie zostanie w żadnych okolicznościach rozlana.
To jak jest? Bo ja mniemałem, że mam jednak DWIE buteleczki, z czego jedna dodatkowo odmładza.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline