Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 18:46   #122
Drzewiec
 
Reputacja: 1 Drzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodzeDrzewiec jest na bardzo dobrej drodze
Stan Hamilton

Stan splunął na bok. Nie podobał mu się ten cały Ragnaak. Ale resztą drużyny też nie był zachwycony. Najfajniej pracowałoby mu się, gdyby był sam, ale niestety również Dark Visions i inni poszukiwacze ucieszyliby się z tego faktu. Stan nie strzelał za dobrze. A to był żołnierz.
- Nie wiem, co o panu myśleć, ale wiem, że moje myśli wcale cię nie interesują- nagle przeszedł na "ty" z nieznajomym.- Dobra, paniusiu. Powiedzmy, że mógłbyś się do nas przyłączyć- póki co tylko powiedzmy. Ale czego oczekujesz? Zysków? Wybacz, ale zysków z tej wyprawy nie będzie. Bezpieczeństwa? Bezpiecznie też nie będzie. Zaufania? Tego też od nas nie zyskasz. Nie wiem więc, jakie widzisz korzyści z udaniem się z nami w podróż... Ale jeśli jakiekolwiek widzisz możemy to przemyśleć. Przynajmniej ja tak sądzę...- mruknął Stan.
 
Drzewiec jest offline