Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 20:43   #218
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
A widzisz Kst, mówiłem, że nie je się ryżu przy powiedzeniu 'dzień dobry' :P
I znów się towarzycho rozgadało, jak Wy to robicie?
Hhhhyyy Lecę zobaczyć na maila
Mam pytanie do wszystkich (oprócz Obce, bo znam jej pogląd na to) jak przy pomocy pisma oddać Kiaj? Ja mam pomysł, który został niemiłosiernie obrzcony błotem przez taką panią. Wygląda to tak: sssO! (krótkie cięcie lub pchnięcie, powietrze zostaje wypuszczone pod koniec czyli na O) sSA! (potężne cięcie, wypuszczone zostaje niemal całe powietrze z płuc nadając ogromny impet, lecz brak powietrza osłabia obronę-kontratak, bo podczas parowania wciąga się powietrze). To są takieprzykłady, ale ciekawi mnie co o tym sądzicie (Obce proszę nie pisz na ten temat, złośnico )

Pozdrawiam

Manji.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline