Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 22:18   #495
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Łech... jak mówiłam mogę odpisywać piątek, sobota, niedziela no i poniedziałek... wtorek moooże... ale dzisiaj tak wyszło, że musiałam zrobić to i owo i dopiero weszłam, a tu.. proszę... spóźniłam się ....

Jak to nasza polonistka ładnie dzisiaj podsumowała naszą nagminnie się spóźniającą koleżankę: "każda klasa musi mieć swoją Sandrę"

Każda sesja musi mieć swoją Aivillo No nic zabieram się za pościka, a no i wybieram (chociaż w czym raczej nie mam) 2-D.
 
Aivillo jest offline