Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2007, 22:06   #6
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
-Dobrze... dobrze... A tak właściwie nerko, nie znamy twojego imienia jak i przepisu na twoją pyszną zupkę... - powiedział a wszystkich prócz Zygfryda, Bena, Pailukasa i nekromanty przeszyły dreszcze. "Ten Garret to jakiś frajer albo szpieg naszych wrogów. Kurwa! Mam już dość tej zasranej manii prześladowczej! Cholera, za jakie grzech?! Ale i tak coś mi w nim nie gra, zaś ten śmieszny facet w masce na ryju to jakiś debil! Kto wpiernicza dzika ciesząc się nową przygodą??? Trzeba być frajerem... Jaszczuroludzie... tak miałem z nimi do czynienia na ziemiach Foendyskich, skubani, ich wola przezwycięża śmierć... pamiętam jak z nimi walczyłem, ciężko było jednego położyć... ale te gostki nie wyglądają mi na twardzieli... Oj Zygfryd, Zygfryd wiedz że niedługo umrzesz ... Pailukas, ten zarozumialec, pamiętam jak żeś polazł do lasu i prawie cię drzewa zarąbały... ". Usiadł po turecku odbierając dzbanek wody od Bena. Zaczął kręcić sztyletem na palcu z nudy...
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!
Hertion jest offline