Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2007, 22:49   #112
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Cedryk skąd absurdalny pomysł że Karl jest złodziejem? Ja tylko żartowałam choć nie musze ci się nawet tłumaczyć. Dla niego po prostu twoja zbroja w tej chwili znaczy mnie niż za przeproszeniem gówno samego Imperatora. Zupełnie zapomniał o twoje zbroi. Nie wiem czy zauważyłeś ale on ma w tej chwili raczej inne kłopoty na głowie niż twój ekwipunek. A moje pozostałe argumenty? Czy naprawdę nie przemawiają?
Z całym szacunkiem ale ja tu jestem MG i proszę cię abyś zedytował posta. Jedyne co możesz wziąść ze sobą to miecz który lezy na stole.

Pozdrawiam
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline