Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2007, 23:12   #114
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Cedryk proszę cię dalsza kłótnia nie ma sensu i może się nie mile skończyć a tego nie chcę.
To może znajdzmy inne rozwiązanie: Giles zszeł tylko na dół aby dac gospodarzowi chwilkę wytchnienia i za chwilę wraca do Karla gdyz jest jeszcze osłabiony. Giles mimo wszytko jest za słaby na targanie takiego żelastwa i nie ma szans abyś najpierw (nie wiem jak?) znalazł swoją zbroję, załozył ją choć masz chorą ręke nadwyręzone ramię i pare innych rzeczy a następnie zszedł na dół przed kamienice.
Karl tej chwili nie ma głowy do takich rzeczy. Poza tym nie masz żadnych podstaw aby mu nie ufać.
Co do "naruszania zasad RPG" to nie przypominam sobie takowych i wydaje mi się że jest to pojęcie bardzo względne i zależace od każdego mg indywidualnie. Cedryk skończmy już ten spór i nie kłóćmy się jak przekupy na bazarze.

Pozdrawiam
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline