Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 01:18   #3
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
- Tylko zmienia właściciela... He he – dodał Grey - - Ciekawe czy wujek Moloch dał coś od siebie do tego prezentu - powiedział mężczyzna swoimi zimnymi jak lód oczami na towarzyszy po czym podążył za tropicielem. Grey ubrany był w białe spodnie moro, na nogach miał dobre buty wojskowe z miękką wkładką. Jego tors okrywała biała koszulka na ramiączkach, a na noc zakładał na to jeszcze płaszcz. Głowę okrywał kapelusz kowbojski który dostał kiedyś w Texasie od pewnego farmera.

Gdy jego towarzysz zatrzymał się w połowie drogi on sam zatrzymał się trochę przed nim uważnie przyglądając się znalezisku.

- Hmm... - Grey jakby chciał coś powiedzieć lecz zrezygnował, w zamian za to zdjął swojego SPAS'a z ramienia odbezpieczył po czym podążył dalej wraz z Steve'em. Rozejrzał się dookoła po terenie zanim podszedł bliżej, ponieważ wszędzie może czaić się jakiś mutek. "Mam nadzieje że mój instynkt mnie nie zawiedzie w razie czego. Nie lubię niespodzianek." - pomyślał. Swoją wędrówkę zakończył jakieś 5 metrów od celu, oczekując na rozwój wydarzeń.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline