Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 10:31   #500
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Talking

tak, zabawa z dźwigniami boska, ale jak któryś słusznie zauważył; nie można się bawic bez zabezpieczenia... ;3

Drużyno, moja drużyno...XD Przypominam starym czÅ‚onkom, i uÅ›wiadamiam nowym, że kiedy piszÄ™ „dam post w poniedziaÅ‚ek”, dajÄ™ post w poniedziaÅ‚ek, nieważne, czy odpiszÄ… wszyscy, czy nie. [jeÅ›li post miaÅ‚ być np. rano, ale napisaÅ‚o za maÅ‚o osób, czekam na wiÄ™cej postów i kolejny swój post dajÄ™ mniej wiecej za 24 h żebyÅ›cie mieli czasowo w miarÄ™ sensowne tury;p] JeÅ›li napisze przynajmniej parÄ™ osób, a akcja nie jest na tyle ważna, by wymagaÅ‚a udziaÅ‚u caÅ‚ej drużyny, to jedziem dalej. Niestety nie uznajÄ™ zasady mniejszoÅ›ci, ponieważ czekanie aż jeden, dwóch graczy odpisze może trwać wieki. ACZKOLWIEK, sÄ… sposoby żeby sobie z tym poradzić, jak mówiÅ‚am kiedyÅ›. PrzykÅ‚ad; nie daÅ‚eÅ› posta, drużyna w tym czasie przeszÅ‚a przez las i teraz jest kilkakilometrów od niego, a ty koniecznie chciaÅ‚eÅ› nazbierać sobie grzybów;( Piszesz po prostu do MG na gg; czy przechodzÄ…c przez las mogÅ‚em nazbierać grzybów? Bez problemu.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline