Wątek: Mroczne Wieki
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 11:17   #14
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Prowadząc i grając zarówno w Maskaradzie, jak i Mrocznych Wiekach osobiście uważam, że trudniejsze są Mroczne Wieki. Dlaczego? Niby fajnie się gra, bo nie ma nacisku ze strony Camarilli, ale do samej gry potrzeba znacznie więcej przygotowań, jeśli nie chce się być na bakier z historią. W Maskaradzie żyjemy w znanych nam realiach, natomiast w przypadku MW trzeba sięgnąć przynajmniej do podręcznika z historii.

Cytat:
Napisał Kelly Zobacz post
Od jakiegoś czasu gram w Wampira: Mroczne Wieki na przełomie XII i XIII wieku w Bizancjum w okolicach III Krucjaty. Uważam, ze system ten prowadzony przez dobrego GMa oraz graczy lubiących historię może być świetny.
No, a ja już mam dosyć krucjat i wypraw do ziemi świętej. Z jednej strony bardziej wolę intrygi zamkowe od strategii wojskowej i zabawy w „męskim świecie”. Z drugiej zaś co prowadzę/gram w MW to zawsze jest jakiś uczestnik Krucjat, nawet jeśli znajdujemy się na drugim krańcu Europy czy Azji. Ech... zwykle też jest to jakiś zasłużony wojak, co dowódcę ratował i ma naturę paladyna. Niedługo chyba zbuduję jakąś karykaturę takiej postaci, bo motyw naprawdę mi już się przykrzy.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem