Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 13:44   #2
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich graczy i oczywiscie naszego kochanego MG.

Na poczatku mam pytanie odnosnie pierwszego posta w sesji. Mianowicie nie napisales jak dotarlismy do miejsca skad nas zabiera autokar ani tez czy bedzie to ktorak wycieczka czy tez jedziemy do jakiegos hotelu (bagaze wskauja to drugie). Nie wiem, byc moze umknelo mi to gdzies ale jednak chciala bym takie szczegoly znac.
Ps. I jeszcze informacja co do jezyka jakim posluguja sie NPCe. Jest to Niemiecki czy tez Polski, a moze miedzynarodowy Angielski?

Czekam niecierpliwie na odpowiedz po ktorej postaram sie jak najszybciej skrobnac poscika
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline