Wątek: De Profundis
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 16:34   #16
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
jakub co do twoich obaw, to wystarczy przeczytać parę opowiadań Lovecrafta lub/i poczytać rozdział z ZC o realiach lat '20. To całkowicie wystarcza.

Macharius chyba nie czytałeś dokładnie mojego posta. Jakie maile? Pisałem przecież: Aha i polecam zaopatrzyć się wszystkim w białe gładkie kartki, liniuszki i wieczne pióra

A więc nie widzę innej opcji niż normalna korespondencja. Muszę pograć swoją postacią sam ze sobą. Wtedy się wykrystalizuje. A więc najpóźniej w sobotę zamieszczę swoją postać. W podręczniku zalecają, aby grać zgodnie ze swoim wykształceniem. A więc biorę socjologa.
Ksero do koordynatora? Hmm. Koszta wzrosną
No ja nie mam zdania na ten temat.
Myślę, że wielu graczy będzie mogło pozwolić sobie na tę grę, bo nie jest zbyt absorbująca. Ja grałem tak średnio 1 list na tydzień.
I zawsze można potem listy wykorzystać do sesji ZC. Czy na forum, czy u siebie w Realu.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem