Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 18:25   #24
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Hertion Zobacz post
Znaczy no wiesz... Zależy jak na to spojrzeć. Pewnie irytuje cię to jak ja piszę i w ogóle. Lepiej się ciesz że ktoś tu umie grać! Znając takich jak ty napisał byś tylko "To ja go tnę" lub nic nie napiszę. Yasio i tak już wie jak ja piszę i opisuję walkę. Ty super gość nic nie napisałeś. Więc nie rób mi tu wyrzutów tylko naucz się pisać i mnie nie wnerwiać!
Hertionie kochany zauważ, że jestem na tym forum dłużej od ciebie. Dłużej jestem czyli mam wiecej doswiadczenia. Gdybyś czytał sesje w których brałem udział wiedziałbyś, ze ja opisuję dokładnie w jaki sposób zamierzam zaatakować. Różnica jest taka, ze nie opisuję jak to pięknie bez najmniejszego zadrapania rozwalam armię wroga tylko właśnie jakie ruchy zamierzam wykonać na najbliższych przeciwnikach. Zarzucanie mi, że nie umiem grać jest wręcz gówniarskie ( bo patrząc na twoje posty to stwierdzam, że ty nie umiesz grać i nie stosujesz sie do wyznaczonych zasad)
 
wojto16 jest offline