Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 18:26   #25
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
Ja mam dwie prosby. Jedna jest osobista, druga natury socjalnej.

1) Czy w czasie tygodnia pracujacego moglibyscie nie pisac po 4 posty dziennie. Sa tu ludzie ktorzy nie dosc ze studjuja to jeszcze maja robote po zajeciach. W weekend zwiekszone tempo mi nie przeszkadza.
2) Ludzie spoko chill out. Hert, wojto poprostu wyrazil komentarz. Fakt pozostaje ze zazwyczaj opisywanie wynikow akcji i stawianie innych graczy przed faktem dokonanym ( tzn. " rozcinam orka od czubka glowy do jader ) jest raz ze nie grzeczne dwa ze irytujace i psujace zabawe innym. Z drugiej strony wojto mogles to wyrazic jakos hmm delikatniej. Nie ma tez powodu zeby jezdzic po wszystkich bo ktos cie wnerwia. To forum, tu mozesz sie zastanowic nad swoja wypowiedzia i przekazac swoje zdanie spokojnie a nie pozwalajac sie poniesc emocja. Reasumujac obydwoje nei zachowujecie sie zbyt dojrzale.
Pamietajcie ze nienawisc prowadzi do Ciemnej Strony, a jest to sciezka ktora nie chcecie podazac. Wszak Mistrz Yoda powiedzial : Ciemna strona jest moze spoczatku latwiejsza, ale nakoncu zawsze prowadzi do zguby.
 

Ostatnio edytowane przez Marcellus : 22-10-2007 o 18:40.
Marcellus jest offline