Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 18:44   #26
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Marcellus, Ty mój cnotliwy rycerzyku :P

1) W całej rozciągłaści popieram, proszę, nagabuje.

2) Delikatniej? Źle podchodzisz do sprawy, co może się wydawać emocjonalne z Twojej strony :P
Zdanie wyraziłem normalnie, sucho, starając się jak najbardziej mogąc obiektywnie. Emocje, może niestety, nie miały tu miejsca. Mógłbym wiedzieć po kim jeżdże? Wydaje mi się, że masz mylne wrażenie, iż do kogokolwiek coś miałem. Wszystko było jak najbardziej spokojne, jeśli uraził Cię jakiś zwrot retoryczny to przepraszam. Jak narazie nie wnerwił mnie jeszcze nikt.

A teraz Wojto. Oczywiście masz racje, gówniarskie jest jednak także mówienie komuś, a nawet wytykanie, że jest na tym forum dłużej i, że ma więcej doświadczenia. Uważasz, że jedno forum o tematyce rpg, ma tutaj miejsce? I don't think so.

Kłótnia prowadzi do coraz bardziej pogłębiającego się w dno poziomu i obniżenie ogólnej jakości produktu, mi właśnie skisła w lodówce śmietana, więc może... pokój? ; )
 
Lukadepailuka jest offline