Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 19:13   #31
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Marcellus Zobacz post
Ehhh, wojto. Wiesz jak inaczej nazwac teksty typu tych ktore zacytowal pali ?
No ja to nazywam jezdzeniem po innych. To ze ktos ma mniej doswiadczenia niz ty w pbf nie jest powodem do odczuwania wyzszosci nad nim.
Ale skonczmy ta rozmowe bo nie sluzy niczemu.
Narzekania na sesje sa ale pierwiej zastanowil bym sie nad tym co kazdy z nas dla tej sesji zrobil. Wieczne klotnie , oskarzania i licytowanie sie kto to jest lepszy, madrzejszy czy bardziej doswiadczony napewno ani nie uprzyjemni zabawy nam graczom ani nie ulatwi zadania mistrzowi.
Ehhh, Marcelus. Chyba mamy dwie różne definicje jeżdzenia. Według mojej definicji jestem jeszcze daleko do tego. Poza tym nie przypominam sobie żebym w trakcie sesji mówil, ze jestem najsilniejszy i najmądrzejszy. Garret okazuje przecież obojętnosć i malo sie odzywa. Wiec nie wiem do czego pijesz.
 
wojto16 jest offline