Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 19:26   #33
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
Przestań mi ubliżać [ciach!]! Nie zniosę tego! Jestem szczery ale i wredny. A nie znoszę jak ktoś mnie obraża i uważa że jest lepszym pod każdym względem! Twoje odpyskowania nudzą i wkurzają mnie. Chciałeś wojny to ą cholera masz! To że czepiasz się mojego stylu pisania mnie tak na prawdę mało obchodzi, lecz jak zaczynasz mi ubliżać to już mnie cholernie wkurza! To że jesteś na tym forum dłużej nie ma nic do znaczenia! A twoje gadki już mnie tak wkurzają że zaraz mnie szlag jasny trafi! Nie licz na moją koleżeńskość ani w grze ani na prawdę. Jesteś w niełasce a ja to sobie zapamiętam. I ostrzegam że jestem pamiętliwy! Pogódź się również z tym że będziesz grać w moich przygodach. I jak jeszcze raz zobaczę że mi pyskujesz abo coś na forum, w komentarzach, sesji czy gdzieś to masz z leksza [ciach!]! I nie będę powtarzał!
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!

Ostatnio edytowane przez Milly : 22-10-2007 o 19:35.
Hertion jest offline