Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 19:45   #36
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
OMFG Hertion, mam szczero nadzieje ze jest to pokaz jakiegos chorego poczucia humoru bo jesli nie, to do twojego powyzszego postu mam tylko jeden komentarz : Muahahahahahahahahah.
A teraz z okazji wygranej PO przetlumacze ten tekst co by wygladal troche "milej"

Prosze przestan mi ublizac. Bardzo tego nie lubie. Jestem szczery ale i wredny. Pozatym nie nie podoba mi sie gdy mnie ktos obraza i sadzi iz jest lepszy odemnie. TWe odpowiedzi na moje niezykle elokwentne komentarze sa nuzace i lekko denerwuja. Jesli chcesz starcia zbrojnego na slowa to z checia wezme w nim udzial. Fakt iz nie przypadl ci do gustu styl mych pisemnych wypowiedzi jest twoim wyborem i nie mam nic do niego, aczkolwiek jesli zaczniesz mi robic personalne wycieczki bardzo sie zdenerwuje. To iz uczestniczysz w zyciu tego forum dluzej niz ja nie ma znaczenia. Twe wypowiedzi powoduja u mnie stany nerwowe ktore moga spowodowac moj zgon. Nie masz co liczyc na przyjazn z mojej strony, zarowno w swiecie wyimaginowanym jak i w prawdziwej rzecziwistosci. Popadles w nielaske, a ja tego latwo nie zapomne. Ostrzegam iz jestem pamietliwy. Racz zaakcpetowac rowniez fakt iz bedziesz uczestniczyc w moich spotkaniach satanistycznych powiazanych z opowiadaniem heretyckich histori o "magii". Jesli me oczy napotkaja raz jeszcze, zdania wktorych wyrazasz inne zdanie niz ja na forum, w komentarzach lub na sesji to masz z "z leksza [ cenzura ]. I nie bede powtarzal.

PS. Mam nadzieje ze moje male tlumaczenie na cos sie zda, chociaz watpie bo sam nie jestem z niego zadowolony. Swoja droga moglibyscie kontynuowac to na privie. Nie zapomnicie jednak przesylac mi co pikantniejszych fragmentow
 
Marcellus jest offline