Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2007, 18:16   #110
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
-Mi też, więc ty decydujesz Ragnarze, a co do Garreta to oprzytomniał i ruszył tam
- Ja mam zdecydować – powiedział Ragnar przeżuwając ostatni kęs pożywienia. Połknął go widowiskowo po czym dodał. – Jak chcecie. – a myślach dodał: „ Nie ma to jak demokracja”
Podniósł się powoli i stanął pomiędzy dwoma korytarzami. Złożył ręce w tylko sobie znany sposób i pomyślał:
„ Czas odwołać do starożytnego sposobu wyboru odpowiedniej drogi” Wziął głęboko wdech
„ Ene due like fake... „ Wyliczał sobie w głowie aż padło na korytarz którym poszli Onion i ... Chaneling. Odwrócił się do towarzyszy i z uśmiechem wskazał na ten korytarz.
- Instynkt mi podpowiada by iść tamtędy. – gdy się odwrócił jego uśmiech szybko zniknął
„ Mam nadzieje, że nie będą chcieli wiedzieć dlaczego ten”
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline