Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2007, 20:57   #107
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Hm... Waham się i zastanawiam jeszcze pisząc to. Ale... Tak. Wskrzeszenie sesji po wakacjach nie udało się, co wszyscy mieliśmy okazję zaobserwować. Moglibyśmy ciągnąć to przez następne pół roku pisząc po poście na dwa tygodnie, ale wg. mnie nie ma to sensu. Czy nie mam racji?

W takim więc razie, chciałbym podziękować wszystkim za grę, która mimo wszystko przynosiła mi - a mam nadzieję, że Wam też - mnóstwo przyjemności. Nie wiem, co mogę tu napisać... Do zobaczenia w innych sesjach! Z niektórymi takowe już trwają, z pozostałymi mam nadzieję spotkać się jeszcze w przyszłości. Cieszę się, że z Wami grałem.

Pozdrawiam!
Julek
 
Diriad jest offline