Wątek: Zwykły dzień
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2007, 23:07   #90
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
-Joachimie, wzywają teraz ciebie… Nie wiem o co im dokładnie chodzi, ale podejrzewają Julię o paktowanie z demonami. Może i daje na wszystkie strony, ale od razu demony? Daj z siebie wszystko Joachimie...

Joachim lekko zaskoczony spojrzał na Natana. Jego wzrok pytał „Mnie?”
Pomału i niepewnie wstał. Nie zareagował na żart Kadgara. Joachim zacisnął ręce w pięści aby nie dać po sobie poznać jak bardzo się denerwuje.
„Czego oni mogą chcieć?” –myślał gorączkowo. Skinął Natanowi porozumiewawczo i bez oporów poszedł gdzie go wezwano
-No tak…wiedziałem że z tej Julii to niezła lafirynda ale żeby demony? Czego te ćwoki mogą chcieć ode mnie –szeptał do siebie powłócząc nogami
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline