Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2007, 12:53   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
[komentarze] Back to the Future!

I tradycyjnie zaczynam od komentarzy do sesji

Witam wszystkich moich graczy w temacie organizacyjnym. Od razu pierwsza sprawa - nie wszyscy przysłali mi zdjęcie swojej postaci! Może to sprawa drugorzędna, ale ja bardzo lubię korzystać z panelu i widzieć zdjęcia moich graczy. Bardzo więc proszę o naprawienie tego błędu.

Ważne zadanie dla Was: opiszcie w tym temacie Waszych bohaterów. Nie musicie już odnosić się do przeszłości, chodzi tylko o to, co inni mogą wiedzieć o postaciach. Chodzicie wszyscy do jednej szkoły, na pewno uczęszczacie na jakieś wspólne zajęcia, więc coś o sobie wiecie. Jakieś typowe zachowanie, stereotypy, co inni mogą o Was myśleć, co Wy myślicie o innych. Tutaj też wrzućcie obrazki postaci


Od razu uprzedzam, że sesja nie zacznie się tak od razu, więc uzbrójcie się w cierpliwość do Milly Muszę zebrać do kupy multum informacji, które przekazaliście mi w Waszych historiach, powiązać je ze sobą i napisać dla każdego z Was wprowadzenie. Sesja zaczyna się bowiem w konkretnym momencie, do którego muszę Was wszystkich zebrać. Zajmie mi to troszkę, tym bardziej, że mam też na głowie parę innych rzeczy. Ale tak jak pisałam już w rekrutacji - sesja będzie się toczyła powoli, swoim rytmem, ale wciąż do przodu. Mam nadzieję zacząć na początku przyszłego tygodnia, niestety całe weekendy mi odpadają z powodu studiów.

Z rzeczy organizacyjnych to chyba na razie tyle. Jakieś pytania? Sugestie?

------------------------------
  • Adr - jako Patrick Winship
  • Hael - jako Justin Blackbird
  • Hawkeye - jako Robert O'Malley
  • Julek - jako Christopher Clydes
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 30-10-2007 o 17:37.
Milly jest offline