Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2007, 22:08   #145
rasgan
 
rasgan's Avatar
 
Reputacja: 1 rasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwurasgan jest godny podziwu
Sesja w BKZII dobiega końca, dzisiejszy ruch jest ostatnim z mojej strony. W przyszłym tygodniu będzie już komplet graczy. Komplet czyli wszyscy :P Zresztą już dziś dopisałem wszystkich graczy do sesji.

Prosze uzupełnijcie ekwipunek, historie i wszystko inne co tam macie do uzupełnienia w profilach. Ja jak tylko znajdę chwilkę uzupełnie wam statystykii skile.

Jako że Silwilin najprawdopodobniej zmieni postać z Alkusa na Silwilina będzie troszkę zamieszana na forum. Jeśli będzie jak pisze, to zmienię imię postaci, i choć będzie widniało imię Silwilin to dotychczasowe posty będą zachowane i będzie w nich użyte imię Alkusa. Alkus stanie się wtedy NPC. Mam nadzieję, że nie spieprzę nic w ten sposób ale innego rozwiązania nie widze. Jeśli czyta to jakiś MODERATOR, to może on będzie miał pomysł na realizację zamiany postaci.

Tymczasem bywajcie do przyszłego tygodnia moi Bohaterowie.
 
__________________
Szczęścia w mrokach...
rasgan jest offline