Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 10:31   #23
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Yasiu, niestety, ale Twoja karta się gdzieś zapodziała. Jeśli chcesz możesz zrobić nową. : (

Opisu świata faktycznie nie ma, zaraz coś sknoce.



Kontynent nazywa się Źugioros Eulfe ( proszę, nie czepiajcie się nazw ^ ^)

Imperium jest podzielone na kilka państw, władze nad całym panuje Arcykról (czyli ten który was odprawił).

Państwa:

Ojgord Wyższy- Stolica Ojgords
Zelfa- Stolica Doros
Ojgord Niższy- Stolica Filagoida
Fargadales- Stolica Udgis San
Garfois- Stolica Futuge
Detiord- Stolica Orgfa
Ramos- Stolica Ad Ramos

Niegdyś kontynentem władały krasnoludy i elfy. Ludzie jednak zepchnęli ich do pomniejszych krain:

Sufiliodfs- Kraj elfów
Orgs- Kraj krasnoludów

Póki co między trzema rasami panuje spokój. A! Zapomniałem dodać o pustkowiu. Pustkowie to jałowa ziemia, zostały tam zepchnięte wszystkie czarne bestie z kontynentu.

Około 19.000 lat temu kontynent został podzielony na dwa światy. Stary i Nowy. Dokładniejszych faktów nie ma, są tylko legendy na ten temat. O ile jest w nich jakieś półprawdy.

Co do wysp:

Saimos- Wyspa piratów
Tajemnicza Wyspa- Już nie taki tajemniczy, tamte tereny zamieszkują ludzie dziczy
Tajemniczy Archipelag- Tak samo jak i duża wyspa. Cały archipelag zamieszkują dzikie elfy.


Mam nadzieje, że to jak narazie wystarczy, główny wątek jak narazie toczy się w Mrocznym Lesie. Uwaga! Las jest rozległy i na przejście go potrzeba jednego dnia.

Brr. Póki co mam <liczy na palcach> trzy karty. Testudosa, Enneida i Hertiona. Odrazu uprzedzam, że nie musicie się śpieszyć. Jeśli ktoś chce grać to ma jeszcze szanse zgłosić się.
 
Lukadepailuka jest offline