Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 13:06   #148
Silwilin
 
Reputacja: 1 Silwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znanySilwilin wkrótce będzie znany
Co do postaci Silwilina, dałem odpowiedź rasganowi, iż zagram mnichem. Owszem zmniejsza to różnorodność drużyny, natomiast może spowodować, iż rozgrywka będzie ciekawsza dla wszystkich. Gra złodziejem ma to do siebie, iż grając z drużyną, w praktyce gra się obok niej, często wtedy gdy wszyscy sobie śpią, lub po prostu czekają na wyniki pracy złodzieja. Mam nadzieję, że nikt nie pokochał tej postaci, aż tak by nie chcieć się z nią rozstać. A ja swojego mnicha polubiłem od momentu gdy zacząłem pisać historię postaci.

Rasgan, pytałeś o wykorzystanie naszych postaci w twoich opowiadaniach. Jeśli chodzi o mnie - jasne. A będziesz chciał się podzielić z nami swoimi literackimi dokonaniami?

edit:
Cytat:
Napisał Linderel
to moja pierwsza sesja więc proszę o wyrozumiałość i odrobinę cierpliwości
przepięknie zaczynasz, jak na pierwszą sesję.

I jeszcze kontakt:
gg: 9588433
jabber: brzoza@jabster.pl

Obecnie ciężko mnie złapać bo nie mam neta, co co bystrzejsi pewnie już zauważyli, gdyż takie info widnieje w moim podpisie
 

Ostatnio edytowane przez Silwilin : 26-10-2007 o 13:16.
Silwilin jest offline