Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 18:04   #201
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Widzę, że entuzjazm jest To dobry znak ;D Oby tak dalej.. a no i zachęcam do pisania szczegółowo i z wyobraźnią.. może ja ideałem nie jestem ale opisywać się staram, co oczywiście nie znaczy, że mam do waszych postów jakiś objekcje tylko chciałabym (jeżeli to oczywiście możliwe) byście krzesali z siebie jeszcze więcej... raz na tydzień chyba można

Istnieje też możliwość obgadywania pewnych dialogów na gg czy na pw jak kto woli. A pożytek z tego będzie duży- akcja szybsza i płynniejsza. Więc zachęcam raz jeszcze. Posta dam w niedzielę, bo jutro również szkoła ... niestety
 
Aivillo jest offline