Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 19:45   #103
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
No witam po dłuższej przerwie moich miłych współgraczy i MG, których się namnożyło w czasie mojej nieobecności

Jako, że mnie osobiście na forum nie było jednak moja postać mam nadzieję nie zginęła(nnnm-poproszę PW) to jednak nie mogłam się powstrzymać od śledzenia waszych poczynań. I chyba będę marudzić, jak już się powtórnie wczuję w świat online. A na razie tylko takie najbardziej ogólne wręcz techniczne uwagi zwłaszcza do Ragnaak'a - Każdy post na tym forum ma opcje edytuj i należy jej używać, a nie pisać kolejny post pod własnym postem-zrobiłeś to już dwukrotnie, powinieneś zarobić "łorna", ale na razie masz ode mnie tylko dobra rade - popoprawiaj to! Poza tym popraw błędy w pisowni w ostatnim poście w sesji.

Hmn.. Cóż jeszcze? A tak, witam wszystkich nowych graczy i życzę udanej zabawy.

Pozdr Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 26-10-2007 o 22:19.
rudaad jest offline