Wątek: Dungeon Keeper
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2007, 11:44   #11
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
W jedynkę grałem bardzo krótko i dawno to było, byłem jeszcze młody to i za wiele nie pamiętam.
Ale za to od dwóch tygodni zagrywam sie w dwójkę... Niesamowita gierka...
Chociaż mój brat zawsze patrzy z niesmakiem przez moje ramię, mówi, że cienka. Jego zdanie podziela szwagier, który widział ją przez... hmm... 5 minut? I już powiedział że do... bani

A ja tam ich nie słucham, bo wiem, że giera jest świetna.
Urzekła mnie od pierwszego wejrzenia. Najbardziej w strategiach lubie wszelkiego rodzaju potyczki. I tu ich nie brakuje. Różne rodzaje kompa, ustawienia mapy, stworów, budynków, pułapek... Wszystko w sumie można sobie ustawić jak komu pasuje.
A potem walka. Szybko trza sie rozwijać i kopać ścieżkę złota, co kawałek stawiać drzwi, bo wróg jest szybki, a ma więcej (nie wiedzieć czemu) stworów.
Dynamiczna gierka, świetny klimat, niezła muza, ekstra komantarze doradcy, niezła grafika, choć nienowa, ogólnie gierka podbija serca!!!!
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem