Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2007, 12:03   #2
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Ekhm, ekhm... w zaistniałej sytuacji i z pełną powagą jakiej się w takich chwilach wymaga chciałam ustosunkować się do jakże wspaniałej wypowiedzi użytkowniczki Rudej dając temu wyraz następującymi zdania, równoważnikami zdań i wszelkimi podobnymi formami gramatycznymi:

Ja, ja, ja! <macha łapkami żeby wszyscy zwrócili na nią uwagę> Ja będę! I obiecuje ten szalik wziąć! (z resztą nie mam innego :P) I różowy też będzie, ale nie sweterek a pokrowiec na decka to Cthulhu (bo Yarot obiecał mi partyjkę). Także, skoro wiecie już na 100% że moja obecność jest potwierdzona i macie ochotę spędzić trochę czasu w towarzystwie ludzi zakręconych jak słoik majonezu, ale zarazem pełnych ciepła i otwartości, to zapraszam serdecznie.

Tak nonickname, ty też masz się stawić

Edit:
Do posta poniżej. W takim razie 8-9, chyba wszystkim pasuje lepiej.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher

Ostatnio edytowane przez Redone : 27-10-2007 o 18:17.
Redone jest offline