Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2007, 20:16   #140
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Usiadł na kartonie, rozejrzał się po wszystkich
- „Dzięki za szybkie rozpatrzenie mojej kandydatury. Z mojej strony nie musicie się niczego obawiać chyba, że któryś wszedł by mi mocno za skórę. To, że mnie związaliście nie mam za złe. Sam bym tak postąpił …”

Ponownie spojrzał po wszystkich mierząc jednocześnie swoim chłodnym wzrokiem
- „Dla przypomnienia jestem Ragnaak i moja specjalnością są karabiny. Byle ostrzał z broni maszynowej mnie nie przerazi. Znam się na swojej robocie i mam nadzieję, że nikt nie będzie mnie pouczał … no chyba, że jest specjalistą od walk. Bo ewentualnego cwaniactwa nie lubię, zwłaszcza takiego które miało by mnie zaprowadzić trzy metry pod ziemię. Możecie na mnie liczyć i dołożę wszelkich starań, aby nikt z obecnej grupy nie zginął”

Wstał po czym ruszył w stronę swojego sprzętu
- „Pozwolicie, że wyczyszczę swój sprzęt bo ktoś będzie musiał dbać o wasze tyłki … oraz proponuję aby odpocząć bo nie wróżę nic dobrego jeśli chodzi o rannych”.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline