Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-10-2007, 21:12   #127
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Nie wiem jak reszta, ale ja zaczekam choćby rok (jakby co, to się nie podlizuję! ). Sama wiem jak to jest zachorować na pysichus wensiotus stopuerulus.

physicus wensiotus stopuerulus(znana również pod nazwą "brak weny") - bardzo zaraźliwa choroba, której epidemie co jakiś czas wybuchają na lekcjach polskiego i na forach.

Objawy: Nagle wydaje się, że do napisania jest bardzo dużo, brak pomysłów, suche posty, gdzie postacie robią to co im każą inni, sesje nabierające cech liniowości (co to jest, patrz pod hasłem "liniowe sesje")

Leczenie: Nie wykryto jeszcze dobrego lekarstwa na tą tropikalną chorobę, poza przeczekaniem aż przejdzie.

Powikłania: Powszechnie wiadomo, że powikłania mogą być dosyć poważne. Wściekłość graczy i MG, ujemne punkty reputacji, słabe notki w komentarzach, pały z polaka... To tylko niektóre z strasznych, nieraz śmiertelnych powikłań.

Jeśli posiadasz jakieś informacje na temat tej choroby, a nie podano ich tutaj zadzwoń pod numer: odpowiedz-wpisz_notatkę-wyślij . Na pewno zaktualizujemy informacje o tej okropnej chorobie.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 27-10-2007 o 21:49.
Odyseja jest offline