Wątek: Komentarze
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2004, 16:46   #24
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Niestety jestem przeciwny.

Skoro piszę posta to tak to już wygląda. Owszem mogłem czekać na reakcję BG, z tym, że założyłem iż ruszacie razem. Może niepotrzebnie, ale też nikt z was mili nie deklarował, że za wszelką cenę pozostanie za kratami. Skoro opisuję was na dziedzińcu, a wcześniej piszę jak to pokonujecie przeszkodę (w domyśle mur) to nie będziemy teraz robili założeń. Jest jak napisałem. Pasuje ok. Nie to trudno, ale jak zwykle w RPG BG obowiązuje raczej wizja MG niż na odwrót. Doceniam wszakże prubę rozwiązania polubownego, która choć zbędna (sytuacja już wyjaśniona) jednak jest cenna.

P.S.: Jeżeli jako MG dokonuję jakichś uogólnień i przez to nieopatrznie kieruję postacią BG wbrew jego woli i wizji, proszę o szybkie sprostowanie. Gdyby ktoś został za bramą to po pierwszym poscie w którym opisywałem jak to jesteście na dziedzińcu wystarczało opisać jak to się podziwia druhów zza krat. Zrozumiałbym. Jak i wszyscy. Skoro nikt nic nie pisze to ja rozumiem że jest to akcept mojej wizji. Nooo. Tyle.
 
Bielon jest offline